Ulus Kurye Expres Moto Kurye
Ulus Kurye Expres Moto Kurye

Ulus Kurye

Ulus Kurye TRT'ye hergün onlarca evrak teslimi sayesinde ulusun mesken edinmiştir. Sizlerde ulus express kurye servisimizi deneyerek gönderilerinizi hızlı olarak göndermenin rahatlığını yaşayın. Ulus moto kurye herzaman gönderilerinize itina ile muamele etmektedir.

Ulus İstanbulun Beşiktaş ilçesinde bir kısmı boğaza bakan bir mahalledir.Buranın Enbilinen yeri TRT bİnasıdır.Ulustan TRT yi geçince portakal yokuşu diye meşhur bir cd si vardır burdan devam edince boğaz köprüsünün altından geçersiniz isterseniz güzel bir fotoğrafta çekebilirsiniz köprünün devasal gölgesinde yine devam ettiğinizde ortaköye inersiniz.Ulus parkını görmeden gitmek olmaz boğazın muhteşem görüntüsünde bir fotoğrafda burda çekmek lazım.Mef okulları gibi büyük bir kompleks buradadır.Akmerkezin bir tarafı etilere bir tarafı ulusa bakar.Ulus Kurye olarak Böyle güzel bir mahalleye motorlu kurye hizmeti vermekten gurur duymaktayız.Ulus Moto kurye hizmeti almak isteyen tüm halkımızı bekliyoruz.Daha önce Ortaköy Mahallesi sınırlarında olan Ulus, 1998
yılından itibaren yaklaşık, 8.000 nüfuslu ayrı bir mahalle
olmuştur. Önemli alışveriş ve eğlence merkezlerine sahip
olan Ulus Mahallesi, Beşiktaş’ın düzenli önemli yerleşim
merkezlerinden biridir.Muhtar: Kadriye GEDİK
Ulus Mahallesi
Öztopuz Cad. Yol Sk. No:2 
PK:34340 Beşiktaş
Tel: 0212 287 27 15
Fax: 0212 263 42 12

 

 

 

 

Beşiktaş Bölgesi Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Beşiktaş Kurye

Ulus kurye

Arnavutköy Kurye

Ortaköy Kurye

Kuruçeşme Kurye

Levent Kurye

4.Levent Kurye

Akatlar Kurye

Bebek Kurye

Etiler Kurye

 

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.