Esenyurt Motor Kurye
Esenyurt Motor Kurye

 

Esenyurt Motor Kurye Bu yeni gelişen ilçede bizde varız demek için Esenyurtun her mahallesinde bir kurye olucak şekilde Express olarak kurye işinizi acil teslim eder hızlı şekilde bilgisini size vericektir.30 dk ile 1 saat arasında işiniz adresinizden alınır teslim aderesinize bırakılır.
Bir mahalleden metropol bir ilçe olan Esenyurt, inşaat firmalarının vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Küçükçekmece, Büyükçekmece ile komşu olup, 1989 yılında belediye olma tüzel kişiliği kazandı.
İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Esenyurt; Bahçeşehir, Avcılar ve Beylikdüzü’ne yakın bir bölgede yer alır. Doğusunda Küçükçekmece, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde Hoşdere Köyü ve güneyinde Firuzköy yer almaktadır. 
Esenyurt Büyükçekmece’ye bağlı bir beldeyken 1989 yılında belediye olma tüzel kişiliği kazandı ve belediye başkanı Gürbüz Çapan oldu. 3 dönem belediye başkanlığı yapan Gürbüz Çapan’dan sonra 2004 yılında Necmi Kadıoğlu belediye başkanı olarak seçildi.
İlçede 13 sağlık ocağı 1 devlet hastanesi 1 Kızılay hastanesi ve 1.000.000 metrekare şehir parkı bulunuyor.  2.770 kilometrekare yüzölçümüne sahip olan Esenyurt’un belediye başkanı Necmi Kadıoğlu’dur.
Esenyurt’un tarihine baktığımız zaman 19.yüzyılda Ekrem Ömer Paşa'ya ait çiftlikten meydana geliyordu. Eşkinozgillerden Eşkinoz adını aldıktan sonra 1967'de yerleşimin adı Esenyurt olarak değiştirildi. 
Esenyurt, İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden biriyken, 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe olmuştur.
Esenyurt yerleşim yeri bütünü, Marmara bölgesinin Trakya alt bölgesinde, İstanbul Metropolitan alan sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu bölgenin doğusunda Küçükçekmece Gölü, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde Hoşdere köyü ve TEM Karayolu, güneyinde Firuzköy ve E-5 Karayolu bulunmaktadır.
1- Akevler Mahallesi
2- Akçaburgaz Mahallesi
3- Akşemseddin Mahallesi
4- Ardıçlı Mahallesi
5-Aşık Veysel Mahallesi
6- Atatürk Mahallesi
7- Bağlarçeşme Mahallesi
8- Balıkyolu Mahallesi
9- Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi
10- Battal Gazi Mahallesi
11- Cumhuriyet Mahallesi
12- Eksinoz Mahallesi
13- Esenkent Mahallesi
14- Fatih Mahallesi
15- Gökevler Mahallesi
16- Güzelyurt Mahallesi
17- Hürriyet Mahallesi
18- İncirtepe Mahallesi
19- İnönü Mahallesi
20- İstiklal Mahallesi
21- Kapadık Mahallesi
22- Koza Mahallesi
23- Namık Kemal Mahallesi
24- Mehmet Akif Ersoy Mahallesi
25- Mehter Çeşme Mahallesi
24- Mevlana Mahallesi
25- Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi
26- Orhangazi Mahallesi Mahallesi
27- Osmangazi Mahallesi
28- Örnek Mahallesi
29- Pınar Mahallesi
30- Piri Reis Mahallesi
31- Saadetdere Mahallesi
32- Selahaddin Eyyübi Mahallesi
33- Sultaniye Mahallesi
34- Süleymaniye Mahallesi
35- Şehitler Mahallesi
36- Talat Paşa Mahallesi
37- Turgut Özal Mahallesi
38- Yenikent Mahallesi
39- Yeşilkent Mahallesi
40- Yunus Emre Mahallesi
Haramidere
41- Zafer Mahallesi
Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.